Yiğit Atilla’dan Yeni Single

Yiğit Atilla’nın solo müzik kariyerinin üçüncü single çalışması “Suçlu Kim” Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Bu yıl yayımladığı “Gerek Yok” isimli şarkısı ile beğeni toplayan sanatçı; “Suçlu Kim” ile çıtayı bir kez daha yükseltiyor.

Sözü ve müziği Yiğit Atilla’ya, düzenlemesi Cenker Şimşir’e ait olan şarkının mixi Utku Ünsal’a, masteringi ise Emre Kıral’a ait.

Yiğit Atilla’nın aranjör kardeşi Ateş Atilla ve Cenker Şimşir’le ev ortamında kaydettiği şarkı; karantina döneminde Gazapizm’in de desteğiyle gelen ek dokunuşlarla son halini aldı.

Synth pop & indie altyapılarla harmanlanan şarkının video klibi yönetmen Can Özen tarafından Darıca’da özel bir platodaki çeşitli mekanlarda bir günde çekildi.

Sonu üzücü bitmiş bir ilişkinin ardından, keşke seni hiç tanımamış olsaydım diyen birinin iç sesini anlatan şarkının klibinde; görüntünün tersten aktığı sahnelerin çekimi için Yiğit Atilla, şarkı sözlerinin tersten okunuşunu bir ayda ezberledi.

Pek çok önemli ismin kliplerinde yer alan, turnelerinde koreograflık yapan dans sanatçısı Seray İçmez, performansıyla klibe renk kattı.

İlhan Balamur’un prodüksiyon menajerliğini üstlendiği çalışmanın görüntü yönetmeni Sedat Taşkan, sanat yönetmeni ise Meltem Yurttaş. Şarkının dikkat çekici kapak tasarımı ise İklim Atilla’ya ait.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir